meble stolbar

Meble Stolbar – królewskie, ekskluzywne czy nowoczesne?

Meble ogrodowe oferowane w naszym sklepie podzielone są na trzy linie – ekskluzywną, królewską i nowoczesną. Czym się różnią i co je charakteryzuje? Poniżej przedstawiamy krótkie opisy każdej z kolekcji.

Jakość mebli Stolbar

Niezależnie od kolekcji, wszystkie meble Stolbar wykonane są z wysokiej jakości drewna, które zostało odpowiednio zaimpregnowane i zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Również elementy aluminiowe i stalowe zostały pomalowane proszkowo i zabezpieczone przed korozją.

Meble ekskluzywne

Zaprojektowane w bawarskim stylu, drewniane, masywne bez metalowych elementów. Wysoka jakość wykonania i komfort użytkowania sprawia, że meble ekskluzywne są wybierane często do ogródków piwnych. Niemniej jednak, sprawdzą się doskonale również na prywatnej działce. Kolekcja mebli ekskluzywnych obejmuje stoły (120 cm i 160 cm), ławki (110 cm i 150 cm), krzesło oraz zestawy 4-osobowy, 6-osobowy i 8-osobowy.

Meble królewskie

Kolekcja mebli królewskich to doskonała propozycja dla osób ceniących elegancję, wysoką jakość i wygodę. Meble wykonane są z drewna olchowego i elementów aluminiowych, które zostały zabezpieczone poprzez malowanie proszkowe farbą antykorozyjną. Dzięki temu meble są nie tylko piękne, ale i odporne na kaprysy pogody. Dzięki wyprofilowanym siedziskom w ławkach i krzesłach, meble królewskie są wyjątkowo wygodne. Linia obejmuje stół, ławki (z podłokietnikiem oraz bez podłokietnika), krzesła (z podłokietnikiem i bez podłokietnika) oraz zestawy 6-osobowe i 8-osobowe (z podłokietnikiem lub bez podłokietnika).

Meble nowoczesne

Najnowsza z trzech dostępnych kolekcji. Nowoczesny design sprawia, że meble wkomponują się w każde otoczenie. Kolekcję cechuje prosta, klasyczna konstrukcja oraz połączenie drewna olchowego ze stalowymi elementami. Drewniane deski zostały osadzone na stalowych stelażach pomalowanych proszkowo. W kolekcji dostępne są: stół, ławki (z oparciem lub bez) oraz zestawy (z oparciem lub bez).

Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo, jakie meble najlepiej sprawdzą się na waszym tarasie lub w ogrodzie, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością doradzimy w wyborze mebli oraz udzielimy szczegółów dotyczących naszych produktów.