meble nowoczesne Stolbar

Meble nowoczesne – najpopularniejszy wybór wśród klientów

Meble nowoczesne cieszą się wysokim zainteresowaniem naszych klientów. W dzisiejszym artykule przybliżymy Państwu charakterystykę tej linii.

Meble nowoczesne – z czego są wykonane?

Meble z linii Nowoczesnej to połączenie drewna olchowego i stalowego stelażu. Tworząc tę kolekcję skupiliśmy się na zachowaniu prostej, minimalistycznej formy kojarzonej z nowoczesnym stylem. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość produktów oraz stwarza wygodne miejsce do odpoczynku lub spotkań. Drewniane elementy naszych mebli nowoczesnych zostały należycie zabezpieczone środkami chroniącymi, a stalowe profile są ocynkowane i pomalowane proszkowo. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję, że zakupione meble zachowają piękny wygląd na długie lata!

Jakie meble dostępne są w linii Nowoczesnej?

Podobnie jak w przypadku innych kolekcji Stolbar, meble Nowoczesne to zarówno pojedyncze elementy, jak i całe zestawy. Wśród kompletów znajdą Państwo sześć wariantów:

  • Stół + dwie ławki + dwa krzesła (bez oparcia)
  • Stół + dwie ławki + dwa krzesła (z oparciem)
  • Stół + dwie ławki (bez oparcia)
  • Stół + dwie ławki (z oparciem)
  • Stół + dwie ławki (z podłokietnikiem)
  • Stół + dwie ławki + dwa krzesła (z podłokietnikiem)

Stoły i ławki wchodzące w skład kompletów mają 180 cm długości – w połączeniu z krzesłami stanowią doskonały zestaw 8-osobowy. Warianty z podłokietnikami i oparciem dodatkową poprawiają komfort użytkowania.

Wszystkie meble dostępne w linii Nowoczesnej posiadają dwa warianty kolorystyczne: orzech włoski i palisander.