domki letniskowe

Dlaczego warto posiadać własny domek letniskowy?

Przestrzeń wokół domu jest wspaniałym miejscem na stworzenie osobistego azylu. Cudowna roślinność to tylko jeden z wielu elementów składających się na piękny i wymarzony ogród. Bardzo ważne są również meble i konstrukcje ogrodowe, które sprawią, że ogród stanie się również bardzo użyteczny.

Domki letniskowe – urozmaicenie każdej działki lub ogrodu

Obecnie mamy do wyboru meble oraz obiekty o przeróżnym przeznaczeniu, którymi można urozmaicić nasz ogród i nie tylko. Są to m.in. altany, stoły, ławki, donice, krzesła, zadaszenia, garaże czy też domki ogrodowe. Jednym z ciekawszych rozwiązań są właśnie domki ogrodowe, czyli tzw. drewutnie. Tego typu domki mogą ponadto pełnić funkcje letniskową. Główną zaletą takich obiektów jest ich wytrzymałość oraz trwałość. Domki firmy Stolbar są zrobione z drewna sosnowego o najwyższej jakości, które zostało poddane procesowi suszenia komorowego.

Konstrukcje te spełniają wymogi prawne, jak również będą cieszyć swoim przeznaczeniem przez długie lata. Wykonywane są na zamówienie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Niewątpliwie dużą zaletą jest atrakcyjna cena obiektów, jaką oferuje firma. W ofercie znajdują się małe domki, w których można przechowywać narzędzia, tworzone na bazie standardowych projektów, ale też indywidualne modele robione na specjalne zamówienie klienta. Konstrukcje można samodzielnie zmontować lub powierzyć to zadanie specjalnej ekipie montażowej. Ponadto domki są dowożone na miejsce, więc nie trzeba się martwić o ich transport. Naturalny materiał, z jakiego są wykonane, estetyka oraz trwałość i prosta konstrukcja sprawia, że domki idealnie urozmaicają krajobraz ogrodu czy też działki, pełniąc przy tym wiele użytecznych funkcji.

Jaką funkcję mogą spełniać domki ogrodowe?

Warto zainwestować w taką konstrukcję, gdyż posiada ona wiele przydatnych funkcji. Zabudowany domek ogrodowy można przeznaczyć na pomieszczenie gospodarczego do składowania narzędzi, zabawek lub sprzętu ogrodowego czy też sportowego. Kolejną istotną i bardzo użyteczną funkcją, jaką mogą pełnić takie domki, jest wykorzystanie ich jako obiekty handlowe. Natomiast domki, które pełnią funkcje letniskową i rekreacyjną będą idealne na wakacje oraz wspaniale sprawdzą się na upalne dni, aby zrelaksować się i wypocząć.

Konstrukcje drewniane firmy Stolbar

Meble i konstrukcje ogrodowe firmy Stolbar są wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Powstają z wyselekcjonowanego drewna olchowego lub sosnowego, które jest odpowiednio suszone, co powoduje, że jest odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowo meble są malowane lakierobejcami firmy SIGMA COATINGES, które bardzo dobrze chronią drewno przed czynnikami zewnętrznymi. Części aluminiowe czy stalowe również są odpowiednio zabezpieczane przed deszczem, wiatrem czy mrozem.